Termenul limită pentru înscrierea în asociaţie

În adunarea generală din 4 aprilie 2011 s-a hotărât ca termenul limită pentru înscrierea în asociaţie să fie data de 25 iulie 2011, când va avea loc următoarea adunare generală şi se vor supune spre aprobare cererile depuse.

Cererile împreună cu actele justificative pot fi depuse lunar, în prima zi de luni a lunii respective la ora 18 la Palatul Cultural.

Pentru informaţii suplimentare puteţi lua legătura cu preşedintele asociaţiei, dl. Iliasă Ioan, tel. 0723-144233.

Pot să facă cerere urmaşii celor înscrişi în tabelul nominal anexat statutului (din 1946) la care se mai adaugă fostul UDR, Biserica Greco-Catolică şi Primăria Reşiţa. (Vedeţi numele foştilor membri ai căror urmaşi sunt îndreptăţiţi să facă parte din asociaţie).

Modelul de cerere poate fi descărcat aici.

Acest articol a fost publicat în Anunţuri, convocări. Salvează legătura permanentă.